5/0-6/6 Side Rails
SKU:
44276
Category: Bed Parts
Tags: Bed Parts, Cream, Riverside Furniture, Vintage Linen
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| 5/0-6/6 Side Rails | Constructed of select hardwoods and random matched oak veneer |
|---|---|
| 5/0-6/6 Side Rails | Multi-step vintage linen finish with light wire brushing |
| Dimensions | 78.00″W X 03.00″D X 10.25″H |
| Weight | 39.68 lbs |
| Multi-step vintage linen finish with light wire brushing | Yes |
| Weight | 39.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 78 × 10.25 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Vintage Linen |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Kensington |
Contact Us
"*" indicates required fields