Victoria Console Table
SKU:
28714DRW-----
Category: Console Tables
Tags: Bramble, Brown, Console Sofas, Driftwood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.52 |
|---|---|
| Number of Packages | 3 |
| M3CUBIC FEET | 18.36 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 68.5 x 23.2 x 7.9 in |
| Package 1 Weight | 50.48 lbs |
| Package 2 Dimensions | 17.3 x 17.3 x 32.7 in |
| Package 2 Weight | 38.46 lbs |
| Package 3 Dimensions | 17.3 x 17.3 x 32.7 in |
| Package 3 Weight | 38.46 lbs |
| Package Weight Total | 125.66 lbs |
| Net Weight | 104.72 lbs |
| Weight | 104.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 67 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Victoria |
Contact Us
"*" indicates required fields