Soluna Demi Lune Table
SKU:
28782DRW-----
Category: Console Tables
Tags: Bramble, Console Sofas, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.854319 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 30.17 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 55.5 x 28.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 123.46 lbs |
| Package Weight Total | 123.46 lbs |
| Net Weight | 112.44 lbs |
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 54 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Soluna |
Contact Us
"*" indicates required fields