Savannah Console Table W/ 2 Drawers
SKU:
28670DRW-----
Category: Console Tables
Tags: Bramble, Console Sofas, Driftwood, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.47 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 16.6 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.8 x 17.3 x 33.9 in |
| Package 1 Weight | 88.18 lbs |
| Package Weight Total | 88.18 lbs |
| Net Weight | 81.57 lbs |
| Weight | 81.57 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 47 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields