Kensington Hall Table Narrow
SKU:
27241BLW-----
Category: Console Tables
Tags: Black, Black Wash, Bramble, Console Sofas
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.687148 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.27 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 60.6 x 18.1 x 38.2 in |
| Package 1 Weight | 77.16 lbs |
| Package Weight Total | 77.16 lbs |
| Net Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 59 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Kensington |
Contact Us
"*" indicates required fields