Kagu Console Table W/ Raffia
SKU:
27969RFWW-----
Category: Console Tables
Tags: Bramble, Console Sofas, Raffia White Wash, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.61776 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 21.82 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 61.4 x 19.7 x 34.6 in |
| Package Weight Total | 83.78 lbs |
| Net Weight | 72.75 lbs |
| Weight | 72.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 60 × 32 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Raffia White Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Kagu |
Contact Us
"*" indicates required fields