Bristol Solid Wood Rectangle Coffee Table – Aged Cream
SKU:
51031345
Category: Cocktail & Coffee Tables
Tags: Aged Cream, Classic Home, Cocktail & Coffee Tables, Cream
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Overall Dimensions | 60”W x 30”D x 18”H |
|---|---|
| Materials | Reclaimed Oak |
| Colors | Aged Cream |
| Weight | 88 lbs |
| Table Top Thickness | 6.25″ |
| Table Clearance From Floor | 11.75″ |
| Distance Between Legs Side Side | 45″ |
| Extension | No |
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 60 × 18 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Aged Cream |
| Style | Rustic |
| Collection | Bristol |
Contact Us
"*" indicates required fields