Scalloped Half Round Rattan Side Table
SKU:
28521HRW----LDT
Category: Chairside Tables
Tags: Architectural White, Bramble, Chairside Tables, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.3139 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.09 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 28.7 x 19.7 x 33.9 in |
| Package 1 Weight | 17.64 lbs |
| Package Weight Total | 17.64 lbs |
| Net Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 27 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Architectural White |
| Style | Traditional |
| Collection | Scalloped |
Contact Us
"*" indicates required fields