Melissa Side Table
SKU:
25838OCB----STD
Category: Chairside Tables
Tags: Blue, Bramble, Chairside Tables, Ocean Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.299194 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 10.57 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.5 x 20.9 x 36.6 in |
| Package 1 Weight | 35.27 lbs |
| Package Weight Total | 35.27 lbs |
| Net Weight | 28.66 lbs |
| Weight | 28.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 26 × 31 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Ocean Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Melissa |
Contact Us
"*" indicates required fields