Luna Round 3 Tier Side Table
SKU:
23654BBA-----
Category: Chairside Tables
Tags: Batavia Black, Black, Bramble, Chairside Tables
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.316875 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 11.19 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 27.2 x 27.2 x 32.3 in |
| Package 1 Weight | 30.86 lbs |
| Package Weight Total | 30.86 lbs |
| Net Weight | 24.25 lbs |
| Weight | 24.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 27 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Luna |
Contact Us
"*" indicates required fields