Kraton 1 Drawer Side Table
SKU:
28905DEB----LDT
Category: Chairside Tables
Tags: Blue, Bramble, Chairside Tables, Duck Egg Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.27639 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.76 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 29.1 x 17.7 x 32.7 in |
| Package Weight Total | 72.75 lbs |
| Net Weight | 66.14 lbs |
| Weight | 66.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 28 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Duck Egg Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Kraton |
Contact Us
"*" indicates required fields