Chairsider
SKU:
59513
Category: Chairside Tables
Tags: Chairside Tables, Natural/paperwhite, Riverside Furniture, White
Brand: Riverside Furniture
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| Constructed of hardwood solid & Ash veneer | Yes |
|---|---|
| Drawer has dovetail joinery, and a wood-on-wood guide | Yes |
| Fixed bottom shelf | Yes |
| Dimensions | 16.00″W X 25.00″D X 24.00″H |
| Weight | 33.07 lbs |
| Weight | 33.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16 × 24 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Natural/paperwhite |
| Style | Cottage |
| Collection | Myra |
Contact Us
"*" indicates required fields