Nellie Outdoor Round End Table – Light Gray
SKU:
51031461
Category: Outdoor Tables
Tags: Classic Home, Gray, Light Gray, Outdoor Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Inspired by fluting techniques, the Nellie Outdoor End Table complements monotone sectionals and outdoor seating. Its classic drum shape with a tapered top and light gray concrete finish adds a refined, distinguished touch to any outdoor space.
Product Details
| Overall Dimensions | 18.5”W x 18.5”D x 22.5”H |
|---|---|
| Materials | Glass Fiber Reinforced Concrete |
| Colors | Light Gray |
| Weight | 78 lbs |
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 18.5 × 22.5 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Nellie |
Contact Us
"*" indicates required fields