Nellie Outdoor Round Coffee Table – Light Gray
SKU:
51031460
Category: Outdoor Tables
Tags: Classic Home, Gray, Light Gray, Outdoor Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Inspired by fluting techniques, the Nellie 37″ Outdoor Coffee Table adds elegance to any outdoor space. Crafted from lightweight concrete with a hollow base, its light gray finish is easy to move and makes a bold, functional statement.
Product Details
| Overall Dimensions | 37”W x 37”D x 17”H |
|---|---|
| Materials | Glass Fiber Reinforced Concrete |
| Colors | Light Gray |
| Weight | 150 lbs |
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 17 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Nellie |
Contact Us
"*" indicates required fields