Hudson Outdoor Coffee Table 31″
SKU:
51005938
Category: Outdoor Tables
Tags: Brown, Classic Home, Outdoor Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Ground your outdoor space with the organic charm of the Hudson Coffee Table. Crafted from Grade-A Teak Wood and finished naturally to highlight its warm tones, this table balance durability and design, creating a serene setting for every outdoor occasion.
Product Details
| Overall Dimensions | 31.5”W x 11.8”D x 15.9”H |
|---|---|
| Materials | Teak Wood |
| Weight | 15.43 lbs |
| Weight | 15.43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.8 × 31.5 × 15.9 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields