Corey Outdoor Round Accent Table – Light Gray
SKU:
51031462
Category: Outdoor Tables
Tags: Classic Home, Gray, Light Gray, Outdoor Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Inspired by centuries-old fluting techniques, the Corey Outdoor Accent Table complements adjacent concrete fixture and light hues. Formed into a classic hourglass shape, its silhouette and hollow base make it easy to move around.
Product Details
| Overall Dimensions | 14.5”W x 14.5”D x 18”H |
|---|---|
| Materials | Glass Fiber Reinforced Concrete |
| Colors | Light Gray |
| Weight | 51 lbs |
| Weight | 51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 14.5 × 18 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Corey |
Contact Us
"*" indicates required fields