Aston Outdoor Rectangle Dining Table – Natural
SKU:
51005939
Category: Outdoor Dining Tables
Tags: Brown, Classic Home, Outdoor Dining Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Designed to anchor memorable gatherings, the Aston Dining Table brings nature’s elegance to every outdoor space. Its Grade-A teak wood construction boasts a wide plank top and enduring craftsmanship in Natural shade, inviting both style and sustainability to the table.
Product Details
| Overall Dimensions | 94”W x 40”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | Grade-A Teak Wood |
| Weight | 165.3 lbs |
| Weight | 165.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 94 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Aston |
Contact Us
"*" indicates required fields