Aiden Outdoor Rectangle Dining Table – Beige
SKU:
51031552
Category: Outdoor Dining Tables
Tags: Beige, Classic Home, Cream, Outdoor Dining Tables
Brand: Classic Home
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Elevate every gathering with the Aiden Dining Table, where modern artistry meets lasting strength. Sculpted from glass fiber reinforced beige concrete, its sleek lines and textured base create a striking silhouette — turning every meal into a moment of beauty.
Product Details
| Overall Dimensions | 87”W x 41”D x 30”H |
|---|---|
| Materials | Glass Fiber Reinforced Concrete |
| Colors | Beige |
| Weight | 346 lbs |
| Weight | 346 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 87 × 30 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Seglass |
Contact Us
"*" indicates required fields