Normandy Sofa
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.7248 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 60.91 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 88.2 x 39.4 x 30.3 in |
| Package 1 Weight | 85.98 lbs |
| Package Weight Total | 85.98 lbs |
| Net Weight | 68.34 lbs |
| Weight | 68.34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 86 × 33 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Normandy |
Contact Us
"*" indicates required fields

