Aberdeen Sofa
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.0066 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 70.86 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 100.4 x 39.4 x 31.9 in |
| Package 1 Weight | 123.46 lbs |
| Package Weight Total | 123.46 lbs |
| Net Weight | 105.82 lbs |
| Weight | 105.82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 98 × 28 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Cream |
| Detail Color | Straw Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Aberdeen |
Contact Us
"*" indicates required fields