Motion Corner Wedge – Brown Leather
SKU:
U6175-13-05
Category: Sleeper Sofas
Tags: Brown, Emerald Home Furnishings, Motion, Sleeper Sofas
Brand: Emerald Home Furnishings
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
CORNER WEDGE – BROWN LEATHER
Product Details
| SU Dim Length | 47 in |
|---|---|
| SU Dim Width | 47 in |
| SU Dim Height | 41 in |
| CTN Dim Length | 50 in |
| CTN Dim Width | 37 in |
| CTN Dim Height | 29.9 in |
| CTN Volume | 32.01 cft |
| CTN Weight | 86 lbs |
| Fabric | Leather/PU Match |
| Hot Buy (West Volume) | No |
| Hot Buy (East Volume) | No |
| Dimensions | 47 × 47 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Emerald Home Furnishings |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Motion |
Contact Us
"*" indicates required fields