Wright Chair
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.2552416 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 9.01 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 24.4 x 24.4 x 33.9 in |
| Package 1 Weight | 19.84 lbs |
| Package Weight Total | 19.84 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 23 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Charleston |
| Style | Transitional |
| Collection | Wright |
Contact Us
"*" indicates required fields