Conservatory Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.419136 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 14.8 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 30.7 x 24.8 x 40.6 in |
| Package 1 Weight | 58.42 lbs |
| Package Weight Total | 58.42 lbs |
| Net Weight | 48.5 lbs |
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Conservatory |
Contact Us
"*" indicates required fields