Chloe Desk
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.226044 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 7.98 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 58.9 x 33.1 x 7.1 in |
| Package Weight Total | 127.87 lbs |
| Net Weight | 119.05 lbs |
| Weight | 119.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 57 × 30 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Chloe |
Contact Us
"*" indicates required fields