Victoria Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.75 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 61.8 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 54.7 x 21.7 x 66.5 in |
| Package 1 Weight | 129.89 lbs |
| Package 2 Dimensions | 51.2 x 19.9 x 27.6 in |
| Package 2 Weight | 46.32 lbs |
| Package Weight Total | 176.37 lbs |
| Net Weight | 158.73 lbs |
| Weight | 158.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 53 × 89 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Victoria |
Contact Us
"*" indicates required fields