Savannah Open Bookcase W/ Rattan
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.551 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 54.77 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.9 x 21.7 x 50.4 in |
| Package 2 Dimensions | 48.8 x 21.7 x 33.9 in |
| Package Weight Total | 222.67 lbs |
| Net Weight | 209.44 lbs |
| Weight | 209.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 52 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Rattan Black Wash |
| Style | Traditional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields