Regent Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.29 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 45.56 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 54.7 x 17.7 x 32.7 in |
| Package 1 Weight | 102.77 lbs |
| Package 2 Dimensions | 54.7 x 17.7 x 51.6 in |
| Package 2 Weight | 162.06 lbs |
| Package Weight Total | 264.55 lbs |
| Net Weight | 240.3 lbs |
| Weight | 240.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 53 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Regent |
Contact Us
"*" indicates required fields