Milano Bookcase W/ 3 Glass Doors
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.32 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 81.93 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 80.3 x 21.7 x 81.5 in |
| Package 1 Weight | 260.15 lbs |
| Package Weight Total | 260.15 lbs |
| Net Weight | 240.3 lbs |
| Weight | 240.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 79 × 79 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Milano |
Contact Us
"*" indicates required fields