Manchester 2 Drawer Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.728688 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 25.73 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 40.2 x 15 x 74 in |
| Package 1 Weight | 97 lbs |
| Package Weight Total | 97 lbs |
| Net Weight | 77.16 lbs |
| Weight | 77.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 39 × 71 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Manchester |
Contact Us
"*" indicates required fields