Hudson 99” Bookcase W/ Sliding Doors
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 3.752422 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 132.52 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 100.4 x 17.7 x 31.5 in |
| Package 2 Dimensions | 104.3 x 20.1 x 67.7 in |
| Package Weight Total | 491.63 lbs |
| Net Weight | 462.97 lbs |
| Weight | 462.97 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 104 × 99 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Hudson |
Contact Us
"*" indicates required fields