Eclipse Bookcase
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.62 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 57.21 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 51.4 x 21.3 x 51.2 in |
| Package 1 Weight | 345.5 lbs |
| Package 2 Dimensions | 52.2 x 21.7 x 38.2 in |
| Package 2 Weight | 131.16 lbs |
| Package Weight Total | 299.83 lbs |
| Net Weight | 273.37 lbs |
| Weight | 273.37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 50 × 84 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Black Wash |
| Style | Transitional |
| Collection | Eclipse |
Contact Us
"*" indicates required fields