Aries Bookcase W/o Door
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.519183 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 18.33 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 28 x 17.7 x 77.2 in |
| Package 1 Weight | 103.62 lbs |
| Package Weight Total | 103.62 lbs |
| Net Weight | 88.18 lbs |
| Weight | 88.18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 25 × 72 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Aries |
Contact Us
"*" indicates required fields