Newport Rattan Rectangular Ottoman W/ Cushion
SKU:
28448DPB----STD
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Blue, Bramble, Deep Blue, Ottomans & Poufs
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.38637 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 13.64 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.1 x 21.3 x 20.9 in |
| Package 1 Weight | 22.05 lbs |
| Package Weight Total | 22.05 lbs |
| Net Weight | 17.64 lbs |
| Weight | 17.64 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 52 × 18 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Deep Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Newport |
Contact Us
"*" indicates required fields