Santa Barbara Solid Wood Round Mirror – Honey
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Santa Barbara Round Mirror features oak veneer with hand-carved details and a warm honey finish. Its mid-century modern design and chic vintage appeal make it a striking piece that adds timeless charm to any room. The unique craftsmanship enhances your space with a sophisticated, yet inviting, atmosphere, making it an ideal addition to both modern and classic interiors.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 48”H |
|---|---|
| Colors | Honey |
| Weight | 50 lbs |
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 48 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Honey |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Santa |
Contact Us
"*" indicates required fields