Quest I Painting 36×36 By Buddy
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Quest I by Buddy Whitlock evokes subtle elegance with soft textures and muted tones. Framed in a thin oak natural shadow frame, it offers refined simplicity for modern interiors. Its understated design enhances a calm, balanced ambiance.
Product Details
| Overall Dimensions | 36”W x 2”D x 36”H |
|---|---|
| Materials | Art Board, Poly Fiber Frame |
| Weight | 15 lbs |
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 36 × 36 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Modern |
| Collection | Quest |
Contact Us
"*" indicates required fields