Hamilton Accent Table
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
The Hamilton accent table brings an extra spark of flair that fits into any space. Fashionable and functional, this gleaming brass metal table stands atop an on-trend marble base. Perfectly paired with the Hamilton ottoman, or a statement all its own, this accent table is the missing piece for any modern space.
Product Details
| Collection | Hamilton |
|---|---|
| Style | Modern & Contemporary |
| Type | End Tables |
| Carton Volume | 3.200 |
| Carton Weight | 30.000 lb |
| Product Weight | 30 lb |
| Style | Modern & Contemporary |
| Carton Volume | 3.193 |
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 22 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | White |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Hamilton |
Contact Us
"*" indicates required fields