Opulent Painting Art By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Lustrous gold tones and flowing layers define Opulent Painting, radiating a sense of luxury and refinement. Framed in a gold floating frame, it becomes an elegant focal point in any interior.
Product Details
| Overall Dimensions | 40”W x 2”D x 60”H |
|---|---|
| Materials | Canvas, Poly fiber frame |
| Weight | 11 lbs |
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 40 × 60 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Opulent |
Contact Us
"*" indicates required fields