Flash Painting 48×36 Set Of 2 By Buddy Whitlock
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Soft golden hues and earthy greens converge in Forest Park Painting, evoking the tranquility of nature’s quiet corners. Captured in a gold floating frame, it becomes a luminous addition to any interior.
Product Details
| Overall Dimensions | 40”W x 2”D x 60”H |
|---|---|
| Materials | Canvas, Poly fiber frame |
| Weight | 11.33 lbs |
| Weight | 11.33 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 40 × 60 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Green |
| Style | Transitional |
| Collection | Flash |
Contact Us
"*" indicates required fields