Cow Photography 48×72
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
This compelling cow photography, set in a thick black shadow frame, commands attention with its bold contrast and earthy tones. The frame enhances the striking composition, making it an ideal centerpiece for modern or rustic-inspired spaces, celebrating the rugged beauty of nature.
Product Details
| Overall Dimensions | 48”W x 3”D x 72”H |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Poly Fiber Frame |
| Weight | 42 lbs |
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 48 × 72 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Cow |
Contact Us
"*" indicates required fields