Sonoma Island W/ Rattan Baskets
SKU:
26589TRW-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, True White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.58212 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 20.56 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 35.4 x 26 x 38.6 in |
| Package 1 Weight | 97 lbs |
| Package Weight Total | 97 lbs |
| Net Weight | 93.7 lbs |
| Weight | 93.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 34 × 36 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | True White |
| Collection | Sonoma |
Contact Us
"*" indicates required fields