Hayward Single Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
28596BBA-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.90 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 31.78 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 39.8 x 27.2 x 39.8 in |
| Package 1 Weight | 141.1 lbs |
| Package Weight Total | 141.1 lbs |
| Net Weight | 112.44 lbs |
| Weight | 112.44 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 36 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Hayward |
Contact Us
"*" indicates required fields