Hancock Storage Cabinet W/ Trundle Bench
SKU:
25160BBA-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.702768 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 24.82 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.5 x 18.9 x 50.4 in |
| Package 1 Weight | 202.83 lbs |
| Package Weight Total | 202.83 lbs |
| Net Weight | 187.39 lbs |
| Weight | 187.39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 50 × 57 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Style | Traditional |
| Collection | Hancock |
Contact Us
"*" indicates required fields