Dakota Storage Unit W/ 3 Drawers & Rattan Baskets
SKU:
28695DRW-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Brown, Driftwood
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.55 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 19.42 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 53.1 x 16.9 x 37.4 in |
| Package 1 Weight | 141.1 lbs |
| Package Weight Total | 141.1 lbs |
| Net Weight | 123.46 lbs |
| Weight | 123.46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 52 × 35 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Dakota |
Contact Us
"*" indicates required fields