Cholet Double Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
28593BBA-----
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Batavia Black, Black, Bramble
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.58 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 55.8 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 77.2 x 26.8 x 39.8 in |
| Package 1 Weight | 160.94 lbs |
| Package Weight Total | 180.78 lbs |
| Net Weight | 160.94 lbs |
| Weight | 160.94 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 72 × 38 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Black |
| Detail Color | Batavia Black |
| Collection | Cholet |
Contact Us
"*" indicates required fields