Chess & Checkers
SKU:
26930PBE----NDT
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Blue, Bramble, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 0.901272 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 31.83 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 38.6 x 38.6 x 42.9 in |
| Package 1 Weight | 169.76 lbs |
| Package Weight Total | 169.76 lbs |
| Net Weight | 149.91 lbs |
| Weight | 149.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Chess |
Contact Us
"*" indicates required fields