Carrington Single Vanity W/ Sink & Marble Top
SKU:
27448GMI----LDT
Category: Accent Furniture
Tags: Accent Furniture, Bramble, Gray, Grey Mist
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.16204 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 41.04 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 48.4 x 28 x 41.7 in |
| Package 1 Weight | 178.57 lbs |
| Package Weight Total | 178.57 lbs |
| Net Weight | 158.73 lbs |
| Weight | 158.73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 44 × 37 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Mist |
| Style | Traditional |
| Collection | Carrington |
Contact Us
"*" indicates required fields