Vannes 2 Door Display Cabinet W/ Glass Shelves
SKU:
28193AFD-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Antique French Oak, Bramble, Brown, Entertainment Stands
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.40616 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 49.66 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 56.7 x 17.7 x 85.4 in |
| Package Weight Total | 194.01 lbs |
| Net Weight | 165.35 lbs |
| Weight | 165.35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 55 × 83 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Brown |
| Detail Color | Antique French Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields