Vannes 2 Door Display Cabinet
SKU:
28526DRW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Driftwood, Entertainment Stands, Gray
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.826132 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 64.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 60.6 x 19.3 x 95.3 in |
| Package 1 Weight | 211.64 lbs |
| Package Weight Total | 211.64 lbs |
| Net Weight | 185.19 lbs |
| Weight | 185.19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 59 × 93 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Gray |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Vannes |
Contact Us
"*" indicates required fields
