Sonoma Media Console 84”
SKU:
26743OFW-----
Category: Entertainment Stands
Tags: Bramble, Entertainment Stands, Off White, White
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 1.11834 |
|---|---|
| Number of Packages | 1 |
| M3CUBIC FEET | 39.49 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 85.8 x 17.7 x 44.9 in |
| Package 1 Weight | 244.71 lbs |
| Package Weight Total | 244.71 lbs |
| Net Weight | 216.05 lbs |
| Weight | 216.05 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 84 × 42 in |
| Brand | Bramble |
| Color | White |
| Detail Color | Off White |
| Style | Transitional |
| Collection | Sonoma |
Contact Us
"*" indicates required fields
