Savannah Display Cabinet W/ Glass Door
SKU:
28805PBE----NDT
Category: Entertainment Stands
Tags: Blue, Bramble, Entertainment Stands, Pale Blue
Brand: Bramble
Please contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability, lead times, etc. so we can provide you with the most accurate information.
Product Details
| CBM | 2.2492 |
|---|---|
| Number of Packages | 2 |
| M3CUBIC FEET | 79.43 ft³ |
| Package 1 Dimensions | 78.7 x 19.9 x 53.5 in |
| Package 1 Weight | 222.15 lbs |
| Package 2 Dimensions | 78.3 x 19.7 x 34.6 in |
| Package 2 Weight | 141.6 lbs |
| Package Weight Total | 363.76 lbs |
| Net Weight | 341.72 lbs |
| Weight | 341.72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 77 × 83 in |
| Brand | Bramble |
| Color | Blue |
| Detail Color | Pale Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Savannah |
Contact Us
"*" indicates required fields